Tuba Büyüküstün’ün Sosyal Medyayı Sallayan “Uyanma” Videosunu Fenomen Tansu Dayan Fena Ti’ye Aldı!

Fenomen Tansu Dayan, geçtiğimiz saatlerde bir video paylaşan Tuba Büyüküstün’ü fena ti’ye aldı. Hem Tuba Büyüküstün’ün videosuna hem de Tansu Dayan’ın kendisini ti’ye alışına yorumlar gecikmedi! Detaylar ?

Güzelliğiyle yıllardır konuşulan Tuba Büyüküstün, hem yer aldığı projelerle hem de özel hayatıyla sık sık magazinin gündemine oturan isimlerden biri.

Bununla beraber, zaman zaman yaptığı enteresan ve ne demek, ne paylaşmak istediği anlaşılamayan “gizemli” paylaşımlarıyla da ünlü kendisi.

Hayatı akışına bırakan, çok sakin ve her şeyi çözmüş enerjisi yayan Tuba Büyüküstün, geçtiğimiz saatlerde içinde barındırdığı “gizemle” çok konuşulan paylaşımlarına bir yenisini ekledi ?

Tuba Büyüküstün’ün videosuna “Uyuyan güzel uyandı” gibi binlerce iltifat geldi. Fakat video, fenomen Tansu Dayan’ın da dikkatini çekince işler goygoya döndü ?

Tansu Dayan, “Uyan güzel aç gözünü (sola)” notuyla önce Tuba Büyüküstün’ün uyanma videosunu paylaştı sonra da o anları ti’ye aldı ??

1. Gelin, uyanan Tuba Büyüküstün ve uyanan Tansu Dayan’a sosyal medya kullanıcılarından gelen yorumlara beraber bakalım!?

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8. ?

9. ?

10. ?

11. ?

12. ?

13. ?

14. ?

15. Siz ne düşünüyorsunuz? Hadi yorumlarda buluşalım! ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir