Müshetcen Görüntüleriyle Gözaltına Alınan Gizem Bağdaçiçek Serbest Kaldıktan Sonra İlk Paylaşımını Yaptı

OnlyFans kullanıcısı Gizem Bağdaçiçek sosyal medya hesabında paylaştığı görüntüleri yüzünden geçtiğimiz gün gözaltına alındı. Savcılıkta ifade verdikten sonra serbest bırakılan sosyal medya fenomeni ‘evdeyim’ diyerek ilk paylaşım ve açıklamalarını yaptı.

Yetişkin içerik platformu OnlyFans fenomeni Gizem Bağdaçiçek, kişisel hesabından paylaştığı bir görüntüsü hakkında yapılan şikayetler yüzünden geçtiğimiz gün gözaltına alındı.

Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekiplerini harekete geçiren Bağdaçiçek’in gözaltına alınmasının nedeni ise “müstehcenlik” suçu olarak gösterildi.

Emniyette yapılan işlemlerin ardından Anadolu Adalet Sarayı’na götürülen sosyal medya fenomenin ilk ifadesi de ortaya çıktı.

Bağdaçiçek’in “Yaklaşık 6 ay önce bir sosyal medya platformunda hesap açtım. Bu platform kullanıcıların kimlik bilgilerini kullanarak ücretli üye oldukları ve sadece ücret ödeyerek hesap sahiplerini takip ettikleri bir platformdur. Bu platform 18 yaşından küçük kullanıcı kabul etmemektedir. Ben bu platformda yaklaşık 160 takipçimle pornografik görüntülerimi paylaşmıştım.” dediği öğrenildi.

Savcılıktaki ifadesinden sonra serbest bırakılan Bağdaçiçek yeniden sosyal medyaya koştu. “Evimdeyim ?” notuyla ilk paylaşımını yaptı.

Gizem Bağdaçiçek kendisine gelen geçmiş olsun mesajlarına teşekkür eden bir video da çekti.

Adliye çıkışı dalgın olduğuna parmak basan sosyal medya fenomeni kaza geçirdiğini söyleyerek arabasını pert ettiğini açıkladı.

Bağdaçiçek, daha sonra aracının son halini gösteren bir paylaşım daha yaptı.

Bağdaçiçek, müstehcenlik suçlamasıyla gözaltına alınmasına sert tepki gösteren Avukat Feyza Altun’a teşekkür edercesine emojili bir paylaşım da yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir