Ana de Armas, Friends izleyerek İngilizce öğrendiğini söylüyor

Son yılların parlayan isimlerinden biri olan Ana de Armas, yer aldığı projelerle Hollywood’da emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Aslen Kübalı olan oyuncu yabancı olduğu bir ülkeye gelip, bilmediği bir dilde kariyerini nasıl ilerletmeye çalıştığını konuk olduğu bir programda anlattı.

Programa katıldığında seyircileri öncelikle ana dili İspanyolca olarak selamlayan de Armas, şunları söyledi: “Şu anda İngilizce konuşuyorum; ama ABD’ye ilk geldiğimde bilmiyordum. Küba’da doğdum. 26 yaşında Amerika’ya geldim ve İngilizceyi bu ülkeye gelen herkesin öğrendiği gibi Friends izleyerek öğrendim. En iyi İngilizce öğretmeninin Chandler Bing olacağı kimin aklına gelirdi?”

Ana de Armas; Ölmek İçin Zaman Yok, Blonde ve Bıçaklar Çekildi gibi birbirinden başarılı yapımda rol aldı.

Güzel oyuncu ardından da beraber çalıştığı oyuncuları överek Robert de Niro ile bir anısını paylaştı. İlk Amerikan filmi Hands of Stone’da tanıştığı Robert de Niro’nun Küba’yı ziyaret ettiğinde babasına nasıl sürpriz bir ziyarette bulunduğunu anlattı:

“Bu çok nazik bir jestti ve bu kadar çok harika oyuncuyla çalıştığım için çok şanslıyım. Babam benimle çok gurur duydu ve bugün beni bu sahnede görse gurur duyardı. Burada olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum.”

De Armas’ın Chris Evans’la birlikte rol aldığı yeni filmi Ghosted, 21 Nisan’da Apple TV+’ta yayınlanacak. Ayrıca John Wick film serisinin bir sonraki filmi olan Balerin’de Keanu Reeves ile birlikte rol alacak. Filmin 2024’te gösterime girmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir